ZPĚT

Doprava vína

JEDNÁ SE ZDE O NÁKUP VÍN NAPŘÍMO OD VINAŘSTVÍ! JÁ ZDE FIGURUJI POUZE JAKO GARANT SPOLEHLIVOSTI ZDE PŘEDSTAVENÝCH VINAŘSTVÍ A VÝJIMEČNÉ KVALITY JEJICH VÍN! VŠECHNA VÍNA PRAVIDELNĚ HODNOTÍM A JEJICH KVALITU GARANTUJ VLASTNÍM JMÉNEM!


  • Objednaná vína Vám dopraví vždy přímo vinařství, jehož vína si zde objednáte.
  • V případě objednaných vín od více vinařství, Vám vždy přiveze svoje vína každé vinařství zvlášť. Proto se dopravné vztahuje na každé zde nabízené vinařství zvlášť, a to ve výši 199 Kč včetně DPH. Pokud zde ale nakoupíte u kteréhokoliv vinařství vína nad 2 500 Kč bez DPH, budete mít od tohoto vinařství dopravné „ZDARMA“!
  • Závozy vín probíhají individuálně Toptransem, Messengerem, případně osobně vybraným vinařstvím. VŽDY ALE NEJPOZDĚJI DO TÝDNE OD OBJEDNÁNÍ VÍN.

Pokud si objednáte vína V CELKOVÉM SOUČTU OD VŠECH VINAŘSTVÍ v hodnotě 7 000 Kč bez DPH a vyšší, obdržíte navíc ZCELA ZDARMA (BEZ DOPRAVNÉHO), jako dárek a výraz poděkování za Vaši přízeň KRÁSNOU A STYLOVOU, RUČNĚ VYRÁBĚNOU AROMALAMPU, S MOTIVEM HROZNU!

 

Ručně vyrobená kvalitní aromalampa s motivem hroznu ZDARMA

 

PŘÍKLAD: 

 

Objednáte si 4 kartony od vinařství Stanislav Konečný, dále 2 kartony od vinařství Rudolf Tesařík a nakonec 6 kartonů od vinařství Pavel Skrášek.

 

Závozy tedy proběhnou celkem 3 a to jednotlivě, od každého vinařství zvlášť.


  • Jeden závoz Vám doručí vinařství Stanislav konečný – platíte pouze cenu vín – zde je doprava zdarma, protože cena vín je nad 2 500 Kč bez DPH
  • Druhý závoz Vám doručí vinařství Rudolf Tesařík – k ceně vín je účtováno ještě dopravné 199 Kč včetně DPH, protože cena vín je pod 2 500 Kč bez DPH
  • Třetí závoz Vám doručí vinařství Pavel Skrášek – platíte pouze cenu vín – zde je doprava zdarma, protože cena vín je nad 2 500 Kč bez DPH

NAVÍC OBDRŽÍTE JAKO DÁREK  A VÝRAZ PODĚKOVÁNÍ ZA VAŠI PŘÍZEŇ ZCELA ZDARMA KRÁSNOU A STYLOVOU, RUČNĚ VYRÁBĚNOU AROMALAMPU, S MOTIVEM HROZNU,  protože celková hodnota nakoupených vín od všech vinařství byla vyšší, než 7 000 Kč bez DPH.

 

Nevíte si rady? Zanechte mi zprávu a já se Vám brzy ozvu.    Jsem tu pro vás

    Můžete využít email či telefon výše. Popřípadě mi můžete zanechat zprávu.