ZPĚT
17. října 2018
Petra Chvátalová, Vinotéka Veritas, Prokopova 17, 301 00 Plzeň
S panem Tomaštíkem jsem velice spokojená, je to příjemný pán se kterým se dá vždy domluvit. Pravidelně mi zasílá aktuální nabídky a informuje o novinách. Zatím jsem s ním neměla žádný problém. Věřím, že to tak bude i nadále a ve spolupráci budeme stále pokračovat.
9. května 2018
Ing. Vít Ulbrich, Vinotéka OC Futurum, Vídeňská 100, 616 00 Brno
S Patrikem Tomaštíkem se znám již delší čas a spolupracuje se mi s ním velmi dobře. Své práci rozumí a vždy to ,co nabízí, má svou kvalitu.  Vždy se snaží udělat maximum pro to, abych já ve svých vinotékách mohl nabídnout maximální kvalitu a tomu odpovídající cenu. Ne vždy se vše daří  udělat tak, jak bychom si všichni přáli, ale vím, že Patrik  udělá maximum pro zdárnou obchodní spolupráci a co slíbí to i splní. Proto s ním obchoduji rád a i vám ostatním to mohu doporučit.
4. května 2018
Lenka Schmidtová, Vinotéka Pálava, Wolkerova 1511/4, 360 01 Karlovy Vary
Patrika znám už Delší dobu. Vím, že je to člověk, který opravdu vínu rozumí a nejen proto, že má na to školy. Když jsem hledala nového dodavatele vín, moc jsem se v tom nevyznala, a proto jsem se na Patrika obrátila s prosbou o radu, jak začít. Nejen že mi profesionálně poradil, ale trpělivě naslouchal mé představě, až se nakonec vše podařilo k mé plné spokojenosti. Patrik Je člověk, který nestaví svůj zisk na první místo, ale jde mu hlavně o lidský přístup a proto si ho velmi Vážím nejen jako profesionála ve svém oboru, ale především jako člověka.
13. dubna 2018
Šárka Nováková, Hanácká vinotéka, Kosmákova 2362/47, 750 02 Přerov 1 - Město
S panem Tomáštíkem bezproblémově spolupracuji několik let, vínem žije, nesnaží se víno pouze prodat, ale především poradit podle potřeb zákazníka, které opravdu umí vystihnout. Případné jakékoli problémy řeší rychle a ke spokojenosti zpravidla všech stran.
11. dubna 2018
Ing. Libor Potocký, Vratislavice nad Nisou
S Patrikem spolupracuji již několik let. Když jsem před lety zřizoval vinotéku, poradil mi s výběrem prvních vhodných vin. Pomohl i s vinařskou teorii rozdělením vin do jakostních skupin, obsahu cukru a kyselin.  Dodává kvalitní, prověřená vina z převážně malých, rodinných vinařství oblasti jižní Moravy za rozumné ceny.  U nových vin doporučuje jen ta vina, která osobně prověří. Patrik je komunikativní,  spolehlivý a seriozní  obchodní partner, který vínům opravdu rozumí a dokaze připravit nabídku širokému portfoliu zákazníků takříkajíc na míru.
4. dubna 2018
Ing. Václav Salmon, vinotéka Cavum Carolinum, Švehlova 32, 102 00 Praha 10
Patrik je rovný chlap a co řekne to udělá, je na něj spolehnutí. A když náhodou někdy něco zaskřípe, můžete si být jistí, že to dá do pořádku. Vinařství, která zastupuje mají slušnou úroveň a mohu je doporučit. A co víc si přát?
27. března 2018
Květoslava Kozlovská, Vinotéka, Lafkova 15, 277 13 Kostelec nad Labem
S panem Tomáštíkem spolupracuji již několik let. Oceňuji profesionalitu a ochotu se vším poradit.  Kdykoli se vyskytl nějaký problém byl z jeho strany vždy vyřešen k naší spokojenosti.
19. března 2018
Ing. Salva Vladimír, Salgiva a Algabest s.r.o., Šumperk
Mám velmi dobré zkušenosti s Patrik Tomaštikem, jak odborné tak i lidské. Vínu rozumí je komunikativní = lidský přístup spojený s odborností a dalším studiem na Mendelově univerzitě, umocňuje jeho erudici  nejen v marketinku vína.
8. března 2018
Andrea Andresíková, květinové studio EJA, Náměstí Svobody 930, 685 01 Bučovice
Velice si vážím setkání s Patrikem. Je to velký profesionál ve svém oboru a k tomu ještě úžasný a přímý člověk. Díky němu máme v našem květinářství výborná vína. Bez něj bychom se k tomu nápadu zřejmě vůbec nedostaly. Poradil nám s citem, nic nenutil, ba naopak navrhl nám, ať si vína napřed vyzkoušíme. A jelikož jeho úsudek byl správný, tak nám se vína krásně prodávají. Kdykoliv potřebujeme radu, můžeme se na něj obrátit. Vždy skvěle a rád poradí. Jsme moc rády, že máme mezi dodavateli člověka jako je Patrik.
2. března 2018
Vlasta Rudolfská, vinotéka U sv. Mikuláše, náměstí ČSA 60, 551 01 Jaroměř
S panem Tomaštíkem spolupracujeme již delší dobu a vždy to bylo k naší spokojenosti. Je milý , vstřícný, vždy poradí a pomůže. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat.
27. února 2018
Martin Vosáhlo, Dýmky, doutníky, víno, Barborská 36, 284 01 Kutná Hora
S panem Tomáštíkem spolupracuji již řadu let. Zastupuje řadu výborných vinařství o kterých bych se jinak asi nedozvěděl a vína má přechutnaná, takže dokáže vždy doporučit. S jeho přístupem jsem opravdu spokojen, ať už se jedná o odbornou stránku věci, nebo o lidský a kolegiální zájmem. Vínu opravdu rozumí. Je to opravdový profesionál a jeho názoru si vždy vážím.
25. února 2018
Martina Lintnerová, Penzion Mezi stromy, Horákov 208, 664 04 Mokrá - Horákov
S Patrikem jsem začala spolupracovat na základě doporučení tety, která provozuje vinotéku, když jsme poprvé objednávali svatomartinské víno pro naši kavárnu Mezi stromy. Víno odebíráme již třetím rokem a vždy jsme byli spokojeni s výběrem, kvalitou i rychlostí dodání.
20. února 2018
Aleš Králík, Vinný šenk Na Výsluní, Kolín - Štítary
S panem Tomaštíkem jako zástupcem řady vinařství spolupracuji již třetím rokem. Je pro mne velice solidním partnerem a cením si jeho vstřícnosti a ochoty. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále k oboustranné spokojenosti.
22. ledna 2018
Svatopluk Novák, Vinotéka – Trafika, Náměstí, 281 67 Stříbrná Skalice
V době, kdy jsem hledal, dá se říct ze dne na den změnu dodavatele do naší malé vinotéky, jsem náhodně oslovil pana Tomaštíka. Musím konstatovat, jedině dobře. Je vidět , že mluvím s člověkem, který vínu rozumí, poradí a pomůže, když je problém. To podle mého názoru snad k dobré spolupráci stačí.
20. ledna 2018
Pavel Bošácký, Vinotéka pod alejí, Havlíčkova 2214, 580 01 Havlíčkův Brod
Připojuji svůj názor na Patrika Tomáštíka. Pan Patrik je z mého hlediska člověk z lidským srdcem na pravém místě.... pomohl mi s výběrem vín do nově otevřené vinoteky a můžu konstatovat že vina měla veliký úspěch u zákazníků kteří se tam vracejí právě pro dobrá vina z Moravy.
17. ledna 2018
Andrea Tomanová, Vinotéka Zlín
S Patrikem Tomaštíkem jsme se seznámili úplnou náhodou, a jsem ráda, že tomu bylo tak. Potřebovala jsem odbornou radu, při otevírání naší nové vinotéky ve Zlíně. Patrik mi nabídl pomoc ohledně vína a doporučil mi dodavatele. S vínem jsem naprosto spokojená a nikdy bych neměnila, i když kolikrát jsem dostala nabídku vín od jistých dodavatelů, ale bohužel víno bylo vodové, kyselé a i když bylo levnější tak bych si ho nikdy nevzala. Patrik vždy dobře poradil, když jsem něco potřebovala a jsem velmi spokojená.
6. prosince 2017
Martin Matoušek, Vinotéka u Jana Amose, Komenského náměstí 63, 274 01 Slaný
Na Patrika jsem se v minulosti mnohokrát spolehl. Doporučil mi vinaře které jsem neznal. Ve všech případech jsem byl s doporučením velice spokojen. I do budoucna mám jistotu na kterou se mohu spolehnout a rád ji budu využívat.
21. listopadu 2017
Petr Lácha, Vinotéka u Lachtana, Zborovská 8, 150 00 Praha 5
S Patrikem spolupracuji již několik let. S železnou trpělivostí mi každý týden volá a připomíná mi, že je čas na objednávku, nebo mě informuje o novinkách ve svém širokém portfoliu, popřípadě mi aktivně vychází vstříc, jestliže mám nějaké extra požadavky. Jeho nabídka je široká, cenově dostupná a do svého portfolia si vybírá slušné vinaře. Doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále.
30. října 2017
Denisa Čežíková, VINOTÉKA NA VINICI, Komenského 583 289 24 Milovice
S panem Tomaštíkem ,již spolupracuji něco přes tři roky. Naše společná práce je bez problémů a obtíží. Co oceňuji nejvíce je spolehlivost a dodržení domluvy při objednávkách. Líbí se mi i lidský a  osobní přístup při komunikaci s námi.
17. října 2017
Milan Zavřel, Vinotéka 33, Ústi nad Labem
S Patrikem Tomáštíkem spolupracuje moje vinotéka už několik let, zejména ohledně svatomartinských vín. Vína, které mi Patrik doporučil, měla u zákazníků vždy velmi dobrý ohlas. Jedná se o člověka, který vínům rozumí a dovede vždy odborně poradit dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.Rychlá komunikace a nikdy žádný problém Zavřel
11. října 2017
Šárka Windsor, Víno a čokoláda, Sady pětatřicátníků 35, 301 00 Plzeň
S radosti uvádím kladné reference na obchodního zástupce několika vinařství  - pana Tomáštíka. Spolupracujeme v oboru vin již přes 2 roky a mohu potvrdit, že vše funguje tak jak má. Informace, nabídky a včasné dodávky vina jsou samozřejmostí. Velice kladně hodnotíme zapeklitou dodávku svatomartinských vin, kdy námi podaná reklamace chybějících vin byla pozitivně vyřízena. Hodnotíme kladný přístup pana Tomáštíka dle rčení " náš zákazník -  náš pán ".
9. září 2017
Olga Přerovská, Vinotéka, Čechova 344/37, 664 51 Šlapanice
S Patrikem Tomáštíkem spolupracuji minimálně 10 let. Spolupráci hodnotím naprosto kladně jak po stránce profesní,tak po stránce lidské. Mohu uvést jen spolehlivost,ochota udělat něco nadstandard, což ne vždy u obchodních zástupců platí. Měli by se od Patrika Tomáštíka učit slušnému chování, splnění svých slibů a hlavně dodržení. Na to vše se mohu v tomto případě vždy spolehnout. Takže teď už jen popřát ať to Patrikovi vydrží. Pevně věřím,že ano,on to jinak neumí.
20. srpna 2017
Alena Šrůtová, Vinotéka Pod Farou, Milevsko
Spolupracuji s panem Tomaštíkem po mnoho let. Po celou dobu spolupráce nevnikl jediný problém a veškeré moje požadavky byly vždy vyřízeny k úplné a oboustranné spokojenosti.
12. srpna 2017
Martin Janák, Sklípek u Matese, Šťáhlavice 53, 332 03 Šťáhlavy
Na Patrika Tomáštíka jsem narazil čirou náhodou. V průběhu stavebních prací na mé budoucí vinárně jsem sháněl různé materiály, včetně vybavení pro stáčení vín ze sudů a tak jsem narazil i na Patrika. Dobře poradil a neváhal poslat i řadu vzorků a po ochutnávce jsem měl jasno o naší budoucí spolupráci. Je tomu již více než dva roky, co spolu obchodujeme a po celou tu dobu jsem nad míru spokojeným odběratelem. Neméně spokojení jsou i moji zákazníci, díky velmi chutným a kvalitním vínům vinárna prosperuje a láká čím dál víc milovníků vína. Spolupráci s Patrikem Tomáštíkem vřele doporučuji všem, kdo chtějí uspět a získat si dobré jméno pro svůj obchod.
2. června 2017
Kateřina Mrázková, Vinotéka VINEKA, Michálkovická 323, 73532 Rychvald
S panem Tomáštíkem spolupracuji víc jak tři roky. Oslovil mne v době, kdy jsem ve vinotéce hledala náhradu za vinařství, které mi již nevyhovovalo. Potřebovala jsem poradit a doporučit vinaře, který prodává především moravská zemská vína, jak v lahvích tak, v té době ještě v keg sudech. Na základě mých požadavků mi doporučil vinaře, se kterým spolupracuji dodnes. Změnu v čepování vína s ohledem na nový vinařský zákon se nám podařilo velmi rychle vyřešit. Přestože jsem  na startu byla velmi skeptická k výhodám BiB, vše dopadlo nad očekávání dobře.  Za mě maximální spokojenost a rozhodně velké doporučení pro ostatní provozovatele vinoték.
27. května 2017
Vinotéka Dobré víno Krobovi, Vítězná 8, 360 01 Karlovy Vary
S panem Tomáštikem spolupracuje naše vinotéka již řadu let k plné spokojenosti. Vychazí nám vždy vstříc, jeho přístup je profesionální a ve svém sortimentu nabízí vína menších vinařství, což je i našim cílem.
4. května 2017
Marie Krsová, Vinotéka u soudku, Třída 1. Máje 1663, 753 01 Hranice na Moravě
S Patrikem Tomaštíkem už spolupracuji několik let. Vždy se mohu na něj obrátit pro radu. Jeho přístup je profesionální a hlavně lidský. Na rozdíl od jiných obchodních zástupců nenutí do odběru vína v jeho prospěch, ale snaží se pochopit a přizpůsobit nabídku podle našich aktuálních potřeb. Mnozí by se od něj mohli učit.
4. března 2017
Jan Mazur, Uničov
S Patrikem jsme přátelé od našich společných studií na univerzitě. Ve vinařském světě se pohybuje již řadu let a mnoho tajemství o tomto nápoji bohů ví, přesto se rozhodl zjistit i to nepoznané. Je to člověk velice ambiciózní a každý svůj názor si dokáže obhájit. Spolupracuje s  vinaři, kteří svá vína produkují se 100% nasazením, přesně tak jako svou práci dělá Patrik. Při posezení s dalšími přáteli se Patrik projeví jako skvělý bavič, lexikon filmových hlášek či jako skvělý muzikant.
28. února 2017
Milan Sejkora, Vinotéka u Kleofáše, Liberec
S Patrikem spolupracuju ohledně vína už řadu let. Oceňuji na něm nejen to, že své profesi opravdu rozumí a je to profesionál jak se patří, ale také jeho lidský přístup. Nesnaží se prodat víno za každou cenu, jak je dnes zvykem. Žádná laciná reklama. Nepodbízí se a ví, o čem mluví. Ochotně poradí a doporučí dle svého nejlepšího vědomí kvalitní víno, i když je třeba od jiného vinařství, než zastupuje on sám. Patrikovi jde především o spokojenost zákazníka jako člověka a o férový přístup, než o vlastní prospěch. A takových lidí, je dnes málo.

Nevíte si rady? Zanechte mi zprávu a já se Vám brzy ozvu.    Jsem tu pro vás

    Můžete využít email či telefon výše. Popřípadě mi můžete zanechat zprávu.