ZPĚT

Ručně vyrobená kvalitní aromalampa s motivem hroznu ZDARMA

Zákazníci, kteří nakoupí vína v hodnotě 7 000 Kč bez DPH a vyšší, obdrží ZDARMA k nákupu, jako dárek a výraz poděkování krásnou a stylovou, ručně vyrobenou aromalampu, s motivem hroznu.


Mistr hrnčíř Michal Houšť z Kyjova, je zdatným řemeslníkem s dlouholetou praxí, a při výrobě této lampy si hrál s pečlivostí, sobě vlastní. Každý detail vycizeloval do absolutní dokonalosti. Jako základní materiál použil mistr hrnčíř kvalitní kameninu ROT. Ta dává materiálu stálost a pevnost. Poté co byl vyroben hrubý tvar, následuje vyřezávání motivu hroznu, otvoru pro svíčku a zahlazování detailů.

Nyní je aromalampa připravena na první pálení v hrnčířské peci na 850 °C. Následuje glazování speciálními glazurami, vyváženého poměru barev, pro absolutně dokonalý výsledek. Po této hře s barvami glazur, je provedeno druhé a finální pálení při teplotě 1170 °C. Celý proces výroby je pečlivě sledován a výsledek rozhodně stojí za to! Jedná se o limitovanou edici, a každý kus je originál.


Nikde v obchodě se tato aromalampa zakoupit nedá. Tento výrazný designový doplněk nejen provoní Váš dům, byt či kancelář, ale stane se tak i výrazným dekoračním doplňkem.

 

 

Nevíte si rady? Zanechte mi zprávu a já se Vám brzy ozvu.    Jsem tu pro vás

    Můžete využít email či telefon výše. Popřípadě mi můžete zanechat zprávu.