Víno Tomaštík

Vždy jsem obdivoval lidi, kteří něco v životě dokázali a přitom zůstali sami sebou. Bez velkých slov a frází mlčky a trpělivě jdou neústupně za svým cílem a navzdory okolnostem se nenechají nikým a ničím odradit. Tito lidé odmítají splynout s davem průměrnosti a povrchnosti, neboť věří svým snům a umí číst mezi řádky. Za svými skutky si hrdě stojí a nebojí se tvrdé práce, i když to vůbec není snadné a mnohými jsou často odrazováni. Za vznikem poctivého vína stojí spousta takových lidí! Jmenuji se Patrik Tomáštík a dovoluji si Vám několik Těchto osobností představit

Poznejte moje vinařství

Nabídka vín
ZPĚT

Já sám sice nepocházím z rodiny, ve které je vinařství zakořeněno ve staletých tradicích ani se nemohu pyšnit úspěchy svých předků. Nechci a nikdy se nebudu chlubit cizím peřím. Vše jsem si musel v životě tvrdě zasloužit. O to víc věřím sám sobě a vlastnímu rozumu a za svými činy si stojím.

V oblasti vinařství a vinohradnictví se pohybuji téměř celý svůj osobní i profesní život. Mnoho lidí z řad laiků i odborné veřejnosti se proto na mě obrací s důvěrou o pomoc, při výběru toho pravého, osobitého vína právě pro ně, které jim sedne jako ulité. Vyznat se totiž v dnešní době na trhu s víny, v záplavě všech možných reklam, billboardů a obchodních řetězců opravdu není snadné. Prodejem „nějakého“ vína se dnes zabývá doslova každý, kdo má ruce a nohy! Proto jsem se rozhodl těmto lidem a věřím, že i Vám, s výběrem toho pravého vína, profesionálně pomoci.

Já sám osobně, jsem si proto velmi pečlivě vybral za partnery několik moravských vinařství, za jejichž výjimečnou kvalitu a osobitost jejich vín ručím vlastním jménem! Za nikoho se neschovávám, nebudu Vás odkazovat na anonymní internet a na tiskové mluvčí.

Jedná se zde o nákup vín napřímo od vinaře. Velmi rád Vám ochotně poradím s výběrem vína, když si nebudete jisti. Pokud si zde nějaké víno vyberete, a budete chtít zakoupit, uděláte zde pouze objednávku ale vína Vám přiveze a prodá přímo vinař, jehož víno jste si vybrali. Já sám zde figuruju pouze jako garant záruky kvality. Proto se zde jedná o obchod napřímo s vinařstvím, což je velmi výhodné. Tím jsou zaručeny nejvýhodnější ceny pro Vás, bez zbytečných navýšení. Budete přímo ve styku kromě mě  také s vinařem výrobcem, od něhož jste si vína zakoupili. Budete pravidelně informováni o novinkách a akčních cenách ve vinařství.

Pokud byste měli jakékoliv a zdánlivě i ty nejhloupější dotazy, nestyďte sem a neváhejte se na mě obrátit. Velmi rád Vám vše vysvětlím a odborně zdarma poradím!

Profesní vzdělání:

  • 1990-1993 Střední odborné vinařské učiliště Bzenec – obor Vinař
  • 2006-2009 Střední vinařská škola Valtice – obor podnikání ve vinařství
  • 2013-2016 Mendelova univerzita v Brně, zahradnická fakulta v Lednici – obor zahradnické inženýrství, vinohradnictví a vinařství
  • 2016-2018 Mendelova univerzita v Brně, zahradnická fakulta v Lednici – obor zahradnické inženýrství, řízení zahradnických technologií, vinohradnictví a vinařství

 

Moje služby

 

Přemýšlíte co dát obchodním partnerům, zákazníkům, zaměstnancům jako dárek, nebo jako poděkování za dobrou spolupráci? Firmy v tuzemsku si mohou odečíst od základu daně z příjmu vína v hodnotě 500 korun za kus bez DPH, která použijí jako propagační předmět. Naprostou samozřejmostí je dotisk Vašeho loga do vinné etikety.

Otevíráte novou vinotéku, restauraci, nebo zařazujete do vinného lístku nová vína a nevíte si rady? Potřebujete víno na rodinnou oslavu nebo svatbu a nejste si jistí výběrem? Rád a zdarma Vám poradím jaké je nejvhodnější víno na Vámi zvolenou akci, doporučím pokrmy k vybraným vínům a zajistím jejich dodání.

  • Sommelierské služby a degustace vína

Na základě svého odborného vysokoškolského vzdělání ve vinařství a vinohradnictví a praxe v oboru, Vám mohu nabídnout své služby při pořádání ochutnávky nebo degustace vybraného vínařství. Profesionalita a odborný výklad je samozřejmostí.

Slevy na vína

Registrujte se a dosáhněte tak na výhodnější ceny vín, se slevou až 40 %. Budete zároveň informováni o akčních nabídkách a novinkách z vybraných vinařství.

Nevíte si rady? Zanechte mi zprávu a já se Vám brzy ozvu.    Jsem tu pro vás

    Můžete využít email či telefon výše. Popřípadě mi můžete zanechat zprávu.